ارزش: پدوفیل زندانی شده پیام پس از کودک


کوین چالن، 55 ساله، از ورثینگ، پس از اینکه در مارس 2021 با تصاویر زشتی از کودکان در رایانه‌اش پیدا شد، در حین گذراندن محکومیت ده ماهه تعلیقی به کودک پیام داد.

چلن حکم تعلیقی را دریافت کرد و به مدت ده سال در فهرست مجرمان جنسی قرار گرفت و تحت محدودیت‌های خاصی تحت دستور پیشگیری از آسیب جنسی (SHPO) قرار گرفت.

چلن در حین اجرای حکم تعلیقی خود، شرایط SHPO را زیر پا گذاشت و با دروغ و فریب، با دوستان ناآگاه خانواده دوست شد و شروع به ارسال پیام به یک کودک 12 ساله کرد.

آرگوس: کوین چلن به مدت 31 ماه در زندان استکوین چلن به مدت 31 ماه در زندان است (تصویر: پلیس ساسکس)

کودک به اندازه کافی شجاع بود تا والدین خود را از میزان تماس غیرقانونی چلن با آنها مطلع کند و این منجر به دستگیری دوباره چلن توسط افسران پلیس ساسکس شد.

پس از تحقیقات، Challen به سه جرم نقض SHPO خود و همچنین به دلیل عدم رعایت الزامات اطلاع رسانی در ثبت نام مجرمان جنسی متهم شد.


با ثبت نام در خبرنامه صبحگاهی ما، هر روز داستان های بیشتری به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید


چلن به این جرایم اعتراف کرد و برای صدور حکم در دادگاه Lewes Crown در روز چهارشنبه، 15 مارس، که در آنجا حکم 31 ماه زندان را دریافت کرد و SHPO او برای مدت نامحدود اصلاح شد.

بازپرس جنایی داون هوسکن گفت: «من می‌خواهم از قربانی به خاطر شجاعتش در جلو آمدن و از شاهدان برای حمایتشان در این پرونده تقدیر کنم. چلن، یک مجرم جنسی محکوم شده، اکنون در زندان است.
دیدگاهتان را بنویسید