شورای برایتون درباره آینده توالت های رویال پاویلیون گاردن بحث می کند


پیشنهادی برای اجاره زمین توالت های عمومی رویال پاویلیون گاردن در پرنس پلیس به غرفه سلطنتی و اعتماد موزه ها (RPMT) در حال بررسی است.

در صورت توافق، توالت‌ها به عنوان بخشی از برنامه‌ریزی‌شده بازسازی باغ‌ها طراحی و بازسازی می‌شوند و شامل یک توالت مکان‌های تغییردهنده (CPT) می‌شوند.

این شورا گفت که توالت ها از اکتبر 2022 به دلیل وضعیت نامناسب و سطح بالای رفتارهای ضد اجتماعی بسته شده اند.

این تعطیلی باعث سر و صدای زیادی در شهر شد و هزاران نفر طوماری را برای بازگشایی آنها امضا کردند.

این یکی از 18 توالتی بود که شورای شهر برایتون اند هوو تصمیم داشت تعطیل کند.

اما شورا این برنامه ها را لغو کرد و گفت که شروع به نوسازی و بازگشایی توالت ها خواهد کرد.

تاسیسات دالتون باستیون، برایتون، کینگز اسپلانید، هوو، سالتدین آندرکلیف، و استیشن جاده، پورتسلید، ماه آینده افتتاح خواهند شد.

با این حال، شورا اعلام کرد که توالت‌ها در The Level and Prince’s Place، توسط Pavilion Gardens، در برایتون، و در پارکینگ خودرو در Norton Road، Hove، بسته خواهند ماند.

سخنگوی شورا گفت: «ما تعدادی گزینه را برای بازگشایی و راه اندازی توالت عمومی بررسی کرده ایم، اما هزینه های مربوط به نوسازی تأسیسات این امکانات را قابل اجرا نمی کند».


با ثبت نام در خبرنامه صبحگاهی ما، هر روز داستان های بیشتری به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید


اعتماد موزه ها، در کنار شورا، در حال توسعه یک برنامه مالی برای صندوق ملی میراث قرعه کشی (NLHF) است تا در تابستان 2023 ارسال شود.

در صورت تصویب این پیشنهاد، اجاره زمین به RPMT برای ارائه امکانات توالت در دسترس، از درخواست آن‌ها برای تامین بودجه و توسعه گسترده‌تر باغ‌های سلطنتی پاویلیون پشتیبانی می‌کند.

این باغ ها مرحله دوم توسعه برای املاک سلطنتی پاویلیون هستند. فاز اول، که شامل Corn Exchange و بازسازی استودیو تئاتر بود، در حال تکمیل است.

ممیزی دسترسی Royal Pavilion Gardens به این نتیجه رسید که یک توالت Changing Places (CPT) برای برداشتن موانع دسترسی و توانمندسازی افراد دارای معلولیت برای لذت بردن از باغ ها مورد نیاز است.

CPT برای حمایت از نیازهای همه افراد دارای معلولیت طراحی شده است. آنها شامل یک نیمکت تعویض با ارتفاع قابل تنظیم، یک مسیر بالای سر یا بالابر متحرک، یک توالت شبه جزیره ای، صفحه نمایش حریم خصوصی و فضای کافی برای حداکثر دو مراقب هستند.

آرگوس:

سخنگوی شورا گفت: “ما در چند ماه آینده اکثر توالت های عمومی را در سراسر شهر بازگشایی خواهیم کرد، با بودجه اضافی که در ماه فوریه بودجه به توالت های عمومی اختصاص داده شد.”

فیلیم مک کافرتی، عضو شورا، رهبر این شورا گفت: «این پیشنهاد زمینی را به غرفه سلطنتی و موزه‌های تراست اجاره می‌دهد تا توالت‌ها را در این مکان بازگشایی کند.

توالت‌های عمومی در این مکان برجسته در مرکز شهر، که بخش مهمی از باغ‌های جوان‌سازی شده است، نگهداری خواهند شد.


خوانده شده ترین:


توالت‌های جدید با تسهیلات قابل دسترسی به نام توالت Changing Places همراه خواهند شد که هیچ هزینه مالی ندارد و از طریق طرح کلید رادار قابل دسترسی است.

“بودجه ما بودجه اضافی را به توالت های عمومی اختصاص داده است و ما اکثر توالت های عمومی را در ماه های آینده بازگشایی خواهیم کرد.

«کارکنان اضافی برای ایجاد این امکان جذب می شوند. ما از ساکنان می خواهیم که تا زمانی که این استخدام پیشرفت می کند، ما را تحمل کنند.

“همه اینها بخشی از برنامه ما برای محافظت از توالت های عمومی شهر در آینده است.”
دیدگاهتان را بنویسید