لیب دم اد دیوی با کیت آسپدن از اتوبوس های برقی First York بازدید می کند



این شرکت در تلاش است تا ناوگان خود را تا سال 2024 کاملاً برقی کند و اوایل این ماه شورای شهر یورک بودجه 1.8 میلیون پوندی را برای برقی‌سازی تضمین کرد.

سر اد گفت: دیدن گام‌های اساسی که یورک برای کربن زدایی شبکه حمل‌ونقل عمومی و بهبود کیفیت هوا برداشته است، بسیار عالی بود.

“از قبل به عنوان مکانی برای نوآوری و پیشرفت شناخته شده است، بسیار خوب است که یورک بار دیگر پیشتاز این راه است، زیرا قرار است یکی از تنها انبارهای خارج از لندن با ناوگان تمام برقی را داشته باشد.

این گواهی بر کار سخت و رهبری لیبرال دموکرات ها در یورک است.»

سر اد تمام آخر هفته را به همراه بسیاری دیگر از اعضای لیب دم از سراسر کشور در یورک است که در کنفرانس بهاری حزبشان شرکت می کنند.

سر اد در بازدید از انبار اتوبوس توسط رئیس شورا، کلر کیت آسپدن و عضو اجرایی اقتصاد و برنامه ریزی استراتژیک، کلر اشلی میسون، همراهی شد.

Cllr Aspden گفت: «بهبود کیفیت هوای شهر مسئله‌ای است که لیبرال دموکرات‌ها در یورک اولویت‌بندی کرده‌اند، از راه‌اندازی اولین منطقه هوای پاک داوطلبانه در بریتانیا، که در سطح ملی با معرفی بزرگترین ناوگان پارک و سواری بدون آلایندگی در کشور پیشرو بود. کشور و اکنون برقی‌سازی بیشتر ناوگان اتوبوسرانی ما، برای سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی در سراسر شهر که هدف آن مقابله با آلودگی هوا است.

اینها شامل کاشت درخت، شبکه شارژ خودروهای الکتریکی و وسایل نقلیه زباله الکتریکی است و ما به انجام کارهای بیشتری ادامه خواهیم داد.

سر اد گفت: «روشن است که در سرتاسر یورک شاهد یک بحران اتوبوس ناشی از دولت هستیم.

“آنها باعث عدم اطمینان می شوند و آینده خدمات را به خطر می اندازند.

«مسافران باید بدانند که اتوبوس آنها برای رسیدن به محل کار هنوز بعد از پایان ژوئن در آنجا خواهد بود. این در حال تبدیل شدن به یک موضوع اساسی است و دولت واقعاً باید بیدار شود و قبل از اینکه خیلی دیر شود، همین الان اقدام کند.»

او آخر هفته را به همراه بسیاری دیگر از اعضای حزبش در یورک می گذراند تا در کنفرانس آنها شرکت کند.




دیدگاهتان را بنویسید