کلودیا لارنس: پلیس یورکشایر شمالی بیانیه ای صادر کرداین نیرو در چهاردهمین سالگرد ناپدید شدن رئیس یورک بیانیه ای صادر کرد.

کارآگاهان گمان می کنند که او به قتل رسیده است، اما نه جسد او و نه هیچ نشانه ای از زنده بودن او هرگز پیدا نشده است.

پلیس یورکشایر شمالی گفت: «افکار ما با عزیزان کلودیا در این زمان بسیار سخت و تلخ سال باقی می ماند.

خانواده، دوستان و عموم مردم کلودیا می توانند مطمئن باشند که تمام اطلاعات جدید به دقت و به طور کامل توسط واحد بررسی پرونده سرد پلیس کلیولند و یورکشایر شمالی ارزیابی می شود.

“هر اطلاعاتی که به عنوان معتبر و قابل توسعه ارزیابی شود، مورد عمل قرار خواهد گرفت. امیدواریم این امر با افزایش فعالیت پلیسی که در اواخر سال 2021 انجام شد نشان داده شود.”

در سال 2021 پلیس چندین روز را صرف جستجوی چاله های شن در نزدیکی سند هاتون کرد.

این بیانیه ادامه داد: “در حالی که تحقیقات همچنان فعال است، پلیس یورکشایر شمالی متعهد به ارائه پاسخ هایی است که نزدیک ترین افراد به کلودیا به آن نیاز دارند. ما بار دیگر با مردم تماس می گیریم تا در تلاش های مداوم خود برای یافتن این پاسخ ها به ما کمک کنند.

“هر کسی که اطلاعاتی دارد که می تواند به تحقیقات کمک کند باید از طریق وب سایت پلیس یورکشایر شمالی یا با تماس با 101 گزارشی تهیه کند، گزینه 1 را انتخاب کرده و جزئیات را به اتاق کنترل نیرو منتقل کند.

“درعوض، با Crimestoppers به ​​صورت ناشناس با شماره 0800 555 111 یا از طریق فرم آنلاین ناشناس آنها در وب سایت آنها تماس بگیرید. هیچ جزئیات شخصی گرفته نمی شود، اطلاعات قابل ردیابی یا ثبت نیستند و شما به دادگاه نخواهید رفت.

لطفاً هنگام ارائه جزئیات، “کلودیا لارنس” را نقل قول کنید.”

درخواست اطلاعات در پرتال عمومی حوادث مهم نیرو نیز موجود است: https://orlo.uk/luk15
دیدگاهتان را بنویسید