گروه برایتون Kohzee تک آهنگ را در استودیو Abbey Road ضبط می کند


سه‌گانه رپ جاز جایگزین Kohzee پس از اعلام به عنوان یکی از سه برنده ابتکار DHL Fast-Track Sessions، یک جلسه دو روزه را در استودیوی مشهور لندن گذراند، جایی که بیتلز، کیت بوش و ادل برخی از بهترین کارهای خود را ضبط کرده‌اند. .

این طرح به دنبال حمایت از استعدادهای موسیقی مردمی با ارائه دسترسی ویژه به تجربه ضبط حرفه ای، با راهنمایی های فوری کارشناسان صنعت است.

یکی از دوستانش به چارلی هیگینز، اسکار بلک و زیرک خان درباره مسابقه گفته بودند، اما از ارسال آثار خود – یک کلیپ یک دقیقه‌ای از موسیقی اصلی – تا آخرین لحظه خارج شدند.

اسکار گفت: “ما در یک چرخه برنامه ریزی نمایش ها و تمرین قرار گرفتیم و کاملاً ذهن من را از دست داد.”

آرگوس: چارلی هیگینز، سمت چپ، زیرک خان و اسکار بلکچارلی هیگینز، سمت چپ، زیرک خان و اسکار بلک (تصویر: نیک لاند)

پس از ارسال آهنگ، Kohzee – که همچنین مقیم لندن هستند – آهنگ را کنار گذاشت در حالی که گروه بر اجرای کنسرت ها در پایتخت و اطراف آن تمرکز داشت.

اسکار گفت: «احساس نمی‌کردیم به این زودی وارد استودیو شویم، بنابراین آن را نیمکت‌نشین کردیم.

همه چیز تنها یک هفته بعد تغییر کرد که گروه متوجه شد که برنده مسابقه هستند، که توسط هیئتی شامل هانا وی، تهیه کننده رکورد و ویرایشگر سفارشی NME برای موسیقی جدید تام اسمیت قضاوت شد.

چارلی گفت که گروه در ابتدا نمی توانست این خبر را باور کند.

او گفت: «من پیام زیرک را به یاد می‌آورم و فکر می‌کردم که او شوخی می‌کند، زیرا برای اینکه با شما درگیر شود، چنین چیزهایی می‌گوید.

«تصور کنید به شما می گویند می خواهید در ابی رود به صورت رایگان ضبط کنید. سورئال بود.»

آهنگی که آنها در Abbey Road, Sand تولید کردند، الهام گرفته از برخی از مبارزاتی است که مردم می توانند در زندگی روزمره تجربه کنند.

چارلی می‌گوید: «هرکسی دوران خوبی را سپری نمی‌کند، و بسیاری از مردم احساس می‌کنند که در موقعیت‌های زیادی قرار ندارند و طرد شده‌اند.

“خوب است که به نوعی احساس کنیم می‌توانی این اطمینان را داشته باشی و می‌توانی خودت باشی – کسی که به آنچه همه فکر می‌کنند، می‌گوید.”

هانا V به آنها ملحق شد که از طریق فرآیند ضبط از سه نفر پشتیبانی کرد و مشاوره ارائه کرد.

زیراک گفت که گروه از کمکی که او در طول مدت حضورشان در استودیو انجام داد بسیار سپاسگزار است.

او گفت: «او به هر یک از ما گوش داد و وقت خود را صرف کرد تا دید ما و تصویری را که می‌خواستیم با این آهنگ ترسیم کنیم را درک کند و سپس به شکلی جادویی آن را زنده کرد.

او واقعاً بهترین ها را در ما به ارمغان آورد و باعث شد احساس راحتی کنیم.”

در یک نقطه، به گروه گفته شد که میکروفون از همان میکروفونی استفاده می کند که جان لنون در آلبوم ابی رود بیتلز استفاده کرده بود.

The Argus: گروه از میکروفونی استفاده می کرد که توسط جان لنون، ​​ستاره بیتلز استفاده می شدگروه از میکروفونی استفاده می کرد که جان لنون، ​​ستاره بیتلز استفاده می کرد

اسکار گفت: من با هدفون در غرفه بودم. من چیزی نمی شنیدم، اما می توانستم چارلی و زیراک را ببینم که بالا و پایین می پرند و فریاد می زنند.

“فکر کردم کار اشتباهی انجام داده ام و پرسیدم چه خبر است. هانا دکمه comms را فشار داد و گفت: نترس، اما جان لنون از میکروفونی که شما در حال حاضر استفاده می کنید استفاده کرد.

“فک من هنوز روی زمین است.”

چارلی گفت که این تجربه “بزرگترین درس تاریخ” بود و او و بقیه گروه چیزهای زیادی در مورد روند حرفه ای ضبط یک آهنگ یاد گرفتند.

او گفت: «این عالی بود که توسط متخصصان صنعت تأیید شدیم که می‌گویند موارد شما خوب است و اخلاق کاری شما درست است.

“یک روز قرار است ازدواج کنم و این بهترین تجربه در ابی رود نخواهد بود.”


خوانده شده ترین:


با نگاهی به آینده، Kohzee در حال نوشتن آهنگ های بیشتری هستند که اکنون به توصیه های صنعتی برای بهبود روند خلاقیت خود مجهز شده اند.

چارلی گفت: «لحنی که ما با چیزهایی که اکنون روی آن کار می‌کنیم ایجاد کرده‌ایم، تکامل‌یافته‌تر، ساده‌تر و منسجم‌تر با یکدیگر است.

“قبلاً همه ما کارهایمان را انجام می دادیم و آنها را کنار هم می گذاشتیم، اما اکنون با همکاری بیشتر به دنبال آن هستیم که قطعه گمشده پازل باشیم.”

اسکار گفت: “این بسیار ارگانیک تر است و از پایه است.”

Sand و دیگر “چغندرهای ارگانیک خانگی” گروه در Spotify و سایر خدمات پخش در دسترس هستند.
دیدگاهتان را بنویسید