بورسیه های MBA برای اعضای خدمات نظامی


بورسیه های MBA برای اعضای خدمات نظامی

گذار از خدمت سربازی به زندگی غیرنظامی یک سفر تحول آفرین است و برای بسیاری از جانبازان، کسب مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) گامی اساسی در دستیابی به اهداف پس از خدمت است. با این حال، چالش های مالی مرتبط با آموزش پیشرفته می تواند دلهره آور باشد.

خوشبختانه، بورسیه های تحصیلی MBA زیادی وجود دارد که به طور خاص برای جانبازان طراحی شده است تا بار را کاهش دهند و این افراد را قادر می سازند تا آرزوهای تحصیلی و شغلی خود را دنبال کنند.

در این مقاله به خوبی تحقیق شده، طیف وسیعی از بورسیه های MBA را که برای جانبازان طراحی شده است، بررسی می کنیم و فرصت هایی را برجسته می کنیم که مهارت ها و تجربیات منحصر به فردی را که آنها در دنیای تجارت به ارمغان می آورند، شناسایی و پشتیبانی می کنند.

بورسیه MBA بنیاد پت تیلمن

بورسیه MBA بنیاد پت تیلمن به افتخار مرحوم پت تیلمن، بازیکن فوتبال حرفه ای که تکاور ارتش شد و در افغانستان جان خود را از دست داد، نامگذاری شده است و به حمایت از کهنه سربازان و همسران نظامی که به دنبال مدارج عالی هستند اختصاص دارد.

این بورسیه به جانبازانی که در دانشگاه های منتخب MBA را دنبال می کنند، کمک مالی می کند. علاوه بر حمایت مالی، دانش پژوهان تیلمن به یک جامعه پر جنب و جوش از افراد همفکر، فرصت های مربیگری و منابع دسترسی دارند تا به آنها کمک کنند تا در زمینه های انتخابی خود تأثیری پایدار داشته باشند.

خدمات به مدرسه (S2S) برنامه MBA برای جانبازان

سرویس به مدرسه (S2S) یک سازمان غیر انتفاعی است که متعهد به کمک به جانبازان برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های با رتبه برتر است. برنامه S2S MBA Veterans به طور خاص جانبازانی که علاقه مند به دنبال کردن MBA هستند را هدف قرار می دهد.

این برنامه کمک درخواست رایگان، از جمله مربیگری از نامزدهای کهنه کار موفق MBA را ارائه می دهد که متقاضیان را در فرآیند پذیرش راهنمایی می کند.

هدف S2S این است که زمین بازی را یکسان کند و اطمینان حاصل کند که جانبازان از حمایت لازم برای پذیرش در برنامه های MBA پیشرو برخوردار می شوند.

برنامه روبان زرد

برنامه روبان زرد یک همکاری بین وزارت امور کهنه سربازان (VA) و دانشگاه های شرکت کننده برای حمایت از جانبازان با پوشش شهریه و هزینه هایی است که بیش از حداکثر سالانه لایحه GI پس از 11 سپتامبر است.

بسیاری از مدارس کسب و کار در برنامه روبان زرد شرکت می کنند و آن را به گزینه ای عالی برای جانبازانی که به دنبال MBA هستند تبدیل می کند. مشارکت هر سازمان و میزان کمک های ارائه شده می تواند متفاوت باشد، بنابراین برای جانبازان ضروری است که در مورد مدارسی که با اهداف آنها مطابقت دارند تحقیق کرده و شناسایی کنند.

بورسیه بنیاد فیشر هاوس برای کودکان نظامی

بورسیه تحصیلی بنیاد فیشر هاوس برای کودکان نظامی برنامه ای است که به طور خاص برای کودکان وظیفه فعال، ذخیره یا پرسنل نظامی بازنشسته از جمله جانبازان طراحی شده است.

اگرچه این یک بورسیه تحصیلی مستقیم MBA نیست، اما می تواند کمک مالی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارائه کند و به طور بالقوه منابعی را برای جانبازان برای تحصیل درجات پیشرفته آزاد کند. بورسیه تحصیلی بر اساس پیشرفت تحصیلی، رهبری و شخصیت اعطا می شود.

بورسیه MBA نظامی

سازمان MBA نظامی به حمایت از پرسنل نظامی در تعقیب آموزش تجاری پیشرفته اختصاص دارد. آنها یک برنامه بورس تحصیلی ارائه می دهند که به اعضای فعال نظامی، کهنه سربازان و همسران آنها که در حال دنبال کردن مدرک MBA هستند کمک مالی می کند.

این سازمان بر ویژگی‌های رهبری و تعهد به خدمات اجتماعی تأکید می‌کند و در عین حال مهارت‌ها و تجربه‌های منحصربه‌فردی را که افراد وابسته به ارتش در دنیای تجارت به ارمغان می‌آورند، می‌شناسد.

برنامه جانبازان شرکای شرکتی آمریکایی (ACP).

برنامه جانبازان شرکای شرکتی آمریکایی (ACP) یک ابتکار متمرکز بر مربیگری است که جانبازان را با متخصصان با تجربه در دنیای تجارت مرتبط می کند. اگرچه یک برنامه بورسیه تحصیلی مستقیم نیست، ACP از جانبازانی که در مسیرهای شغلی خود از جمله کسانی که مدرک MBA را دنبال می کنند، پشتیبانی ارزشمندی ارائه می دهد.

مربیان راهنمایی می‌کنند، بینش‌های صنعت را به اشتراک می‌گذارند، و به منتهی‌ها کمک می‌کنند تا شبکه‌هایی بسازند و موفقیت کلی آن‌ها را هم در دانشگاه و هم در دنیای تجارت افزایش می‌دهند.

صندوق بورسیه انجمن افسران نظامی آمریکا (MOAA).

صندوق بورس تحصیلی انجمن افسران نظامی آمریکا (MOAA) به افسران نظامی بازنشسته یا سابق و فرزندان آنها کمک مالی می کند، از جمله کسانی که درجات پیشرفته مانند MBA را دنبال می کنند.

USDA اهمیت آموزش را در تسهیل انتقال موفقیت آمیز به زندگی غیرنظامی تشخیص می دهد. برنامه بورس تحصیلی پیشرفت تحصیلی، فعالیت های فوق برنامه و پتانسیل رهبری را در نظر می گیرد.

بورسیه MBA از دانشگاه نیروی دریایی ایالات متحده

انجمن نیروی دریایی ایالات متحده بورسیه MBA را به طور خاص برای سربازان وظیفه فعال، نیروی دریایی و تفنگداران دریایی ارائه می دهد. این بورسیه از کسانی که به دنبال ادامه تحصیل در زمینه مدیریت بازرگانی و کمک به خدمات و جوامع خود هستند، حمایت می کند.

لیگ نیروی دریایی مهارت های به دست آمده در طول خدمت سربازی را به رسمیت می شناسد و هدف آن کمک به کهنه سربازان است تا از این مهارت ها در دنیای تجارت استفاده کنند.

کسب مدرک MBA به عنوان یک کهنه کار، کاری ستودنی است که نیازمند بررسی دقیق منابع و پشتیبانی موجود است. بورسیه های برجسته شده در این راهنمای جامع تنها تعداد کمی از فرصت های متعددی است که برای توانمندسازی جانبازان در تلاش های علمی و حرفه ای خود طراحی شده است.

همانطور که جانبازان از خدمت سربازی به دنیای تجارت در حال گذار هستند، این بورسیه ها نه تنها کمک مالی می کنند، بلکه مهارت های منحصر به فرد، ویژگی های رهبری و فداکاری که جانبازان ارائه می دهند را می شناسند و برای آنها ارزش قائل هستند.

از تعهد همکاران MBA بنیاد پت تیلمن به ارج نهادن به میراث یک قهرمان سقوط کرده تا برنامه های متمرکز بر مربیگری مانند برنامه MBA کهنه سربازان در خدمت به مدرسه (S2S) و برنامه شرکای شرکتی کهنه سربازان آمریکا (ACP)، کهنه سربازان دارای کهنه سربازان هستند. طیف وسیعی از گزینه ها را بر اساس نیازها و آرزوهای فردی خود انتخاب کنید.

برنامه روبان زرد و بورسیه های مختلف نظامی تضمین می کند که محدودیت های مالی مانع از رسیدن جانبازان به اوج نمی شود. برنامه های MBA

همانطور که جانبازان این فصل جدید از زندگی خود را آغاز می کنند، این بورسیه ها به عنوان چراغ های حمایت، شناسایی و تجلیل از کمک های کسانی است که به کشور خود خدمت کرده اند.

با سرمایه گذاری در آموزش جانبازان، این برنامه ها نه تنها به داستان های موفقیت فردی کمک می کند، بلکه به قدرت و انعطاف پذیری کلی جامعه جانبازان در نیروی کار غیرنظامی نیز کمک می کند.

همانطور که مسیر خود را به سمت MBA در نظر می گیرید، این فرصت ها را کشف کنید و از منابعی که در دسترس شماست به عنوان یک کهنه کار با تجربه که به دنبال علامت گذاری در دنیای پویای تجارت هستید، نهایت استفاده را ببرید.دیدگاهتان را بنویسید